REKLAMY SEM pokud reklamu napíšete jinám ignoruju a mažu
SONB 01 - přihlaš se ;)

Bella + Jacob

Official Vanity Fair After Oscar Party

8. března 2010 v 15:49 | *saklin*
Každé správné ceny musí mít i afterpárty.Nejslavnější je asi ta časopisu Vanity Fair,kterou si nemohli ujít jak Kristen Stewart,Taylor Lautner tak ani Anna Kendrick..a já musím jen dodat že Kristen dle mého vkusu vypadala po dlouhé době opět nádherně !! klobouk dolu :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comfree image hostfree image host

KStew, TLautner, MCyrus, ZEfron On Oscars

1. března 2010 v 19:09 | *saklin*
New informace. Kristen Stewart, Taylor Lautner, Miley Cyrus a Zac Efron. Tato čtyřka by měla evidentně uvádět velký celovečerní přenos, předávání cen Oskarů. Slavnostní večer se bude konat 7. Března 2010. Není to definitivní.

Kristen a Taylor se zůčastní předávání Oskarů

21. února 2010 v 14:30 | *saklin*
Jak se ukázalo, Kristen Stewart
a Taylor Lautner se společně zúčastní předávání Oscarů. Nebojte se fanouškové Robertra Pattinsona, Taylor a Kristen budou jen prezentovat.

"Jo, Já jdu," řekla Kristen, když jsem se jí zeptali jestli se 7. března objeví na Oscarech. "Já a Taylor budeme odprezentovat."

Kristen and Taylor // animation

16. února 2010 v 12:19 | *saklin*
našla jsem jednu povedenou animku ..z jednoho staršího shootu Kristen a Taylora ..fakt moc pěkná :)

Kristen Stewart aTaylor Lautner v Mexiku // Fotky :)

7. listopadu 2009 v 5:00 | s@klin
http://twilightguide.com/tg/wp-content/uploads/2009/11/3e21.jpg

Exclusive Interview with Kristen & Taylor in Brazil´s

4. listopadu 2009 v 16:24 | s@klin
Jaké jsou vaše zážitky z letošního Comic Con, v červenci tohoto roku v San Diegu? Kolik vášnivých fanoušků se vám věnovalo?

Kristen Stewart: "Bylo to pěkné. Bylo to poprvé, co jsme měli takové zážitky. Byli opravdu nervózní a vzrušení. Bylo hezké vidět jejich reakce.

Taylor o Kirsten ( umí hrát fotbal !!)

25. října 2009 v 12:47 | s@klin
Taylor Lautner rád blbne s herečkou Twilight, Kristen Stewart - protože je moc dobrá v hraní amerického fotbalu! Kristen a Taylor, kteří momentálně natáčejí Eclipse ve Vanocuveru, během pauzami mezi natáčením rádi hrají fotbal. Taylor dokonce připustil, že byl velice překvapen dovedností Kristen.

"Překvapilo mě, že má dost dobrou ránu - je velice přesná," řekl Taylor. "Vždycky jsem hrál a blbnul s klukama a pak přišla Kristen a řekla že chce taky hrát. Hodil jsem jí míč a najednou se stala mým kámošem."

no jo Kristen umí asi taky všechno:D

 
 

Reklama