REKLAMY SEM pokud reklamu napíšete jinám ignoruju a mažu
SONB 01 - přihlaš se ;)

Bella-info

Kristen a Dakota // scan

27. února 2010 v 10:51 | *saklin*
Objevili se další scany s tohoto suprového časopisu.a jsou na nich použity fotky Kristen a Dakoty z moc pěkného shootu :)

free image host free image host free image host free image host

Kristen Stewart´s // house

23. února 2010 v 17:39 | *saklin*
Našla jsem pro vás letecký snímek Kristenina domu ...abych pravdu řekla ..dcl jí závidim :D


Intervium s Kristen

23. února 2010 v 17:29 | *saklin*
Herečka Twilight a budoucí superstar, Kristen Stewart, porazila všechny okolo a získala cenu Orange Rising Star 2010 (soupající hvězda).
1. Udělení Orange Rising Star Award je jediná kategorie, kde pro vítěze hlasují diváci: Jak se cítíte s tak velkou fanouškovskou podporou i tady ve Velké Británii?
Kristen: "Cítím se velmi dobře. Twilight je takový fenomén, že tento hold patří vlastně jemu. A patřit bude. Jsem velmi hrdá na to, že jsem toho součástí a součástí takové generace lidí, kteří umí něco tak dobrého víš, je to opravdu úžasné. Je pěkné vidět, že je dnes tak dobrý výběr."

Kristen získala pátý Orange Rising Star Award

22. února 2010 v 18:19 | *saklin*
Já osobně jí to moc přeju :)

Kristen Stewart

Herečka "Twilight" Kristen Stewart, trumfla hlasování veřejnosti a získala pátý Orange Rising Star Award.

Kristen mluví o Eclipse a K-11

22. února 2010 v 16:29 | *saklin*
Na nedávné tiskové konferenci pro nejnovější film s Kristen Stewart " The Yellow Handkerchief ".

Je mnoho spekulací o Breaking Dawn natočených do dvou nebo jednoho filmu. Jaký na to máte názor vy ?

Já nevím, opravdu. Příběh je opravdu dlouhý, takže je oprávněné rozdělit ho na dva filmy. Pro diváky by totiž bylo zklamáním přijít o některé scény jen proto, že se prostě do jednoho filmu nevejdou. Rád bych aby byli dva filmy. Ale musím být zcela upřímná, nevím jak to nakonec dopadne.

Kristen Stewart o zasnoubení v Eclipse

20. února 2010 v 18:19 | *saklin*
Kristen Stewart a Robert Pattinson se budou brát. Počkejte, na nic takového nemyslete. Samozdřejmě, že mluvíme o Eclipse v červnu a o jejich charakteru jako Bella a Edward, kteří se rozhodli vzít jejich vztah na další úrověň - zasnoubení.Stewart ale řekla, že má nějaké pochybnosti o této scéně. Nechtěla scénář dvou dospívajících postav, upíra a člověka, kterým je 17 a 18 let a už se rozhodli vzít se. Prišlo jí to hloupé a neuvěřitelné. "No, když se rozhodnete vzít se v 18

Kristen Stewart sits at the Bafta's Gala Awards

19. února 2010 v 11:19 | *saklin*
Slavnostní předávání cen se bude konat tuto neděli v Londýně.
-klik na CČ-

Nový přítel Kristen Stewart!

16. února 2010 v 17:49 | *saklin*
Po jejím boku se začíná stále častěji objevovat neznámý muž. O dost starší...
Už několikrát se vedle Kristen Stewart objevil starší chlapík, který má do věku jejích vrstevníků dost daleko.
Společně s přáteli vyrazila hvězda filmu The Runaways na otevření restaurace La Vida, která byla zároveň benefiční akcí na podporu Haiti. Kristen se skvěle bavila, dokonce až tak, že při odchodu lehce vrávorala a musela se proto zavěsit do staršího týpka, který jí dělal po celý večer společnost.

Samozřejmě u toho nesměli chybět všudypřítomní paparazzi, kterým se oba hlavní aktéry večera podařilo vyfotit. Zpočátku jim to sice příjemné nebylo, ale nakonec to hodili za hlavu a Kristen pro fotografy dokonce vykouzlila i úsměv.
Možná si říkáš, že z takové fotky se asi Robovi otvírá kudla v kapse, ale tak dramatické to asi nebude. Nedávno totiž přiznal, že je opět za "sólistu" a kvůli pracovnímu vytížení nemá na vztahy čas.
A kdo je vlastně ten prošedivělý tajemný muž vedle Kristen? To zatím herečka neprozradila, ale jakmile jeho identitu odtajní, najdeš to určitě tady na blogu.

'Kristen Stewart' - Wore many Alexander McQueen designed dresses

15. února 2010 v 13:19 | *saklin*
Módní svět se stále vzpamatovává z šokující zpráv o smrti Alexandera McQueena. Hvězda Twlight Sagy, Kristen Stewart byla příznivkyní jeho módy, dokazuje to na různých akcích a taky na fotkách pro časopisy. McQueen byl jedním z nejobdivovanějších návrhářů své doby.

TP zprávy: "Kristen Stewart měla jeho šaty (dlouhé černé) na focení photoshootu pro časopis Harper's Bazaar. Trochu extravagantní a jiné. To bylo to, co Alexander miloval: vytvářel nové pohledy, unikátní kousky oblečení, věci ,které jsme nebyli zvyklí vidět. Kristen na to reagovala, má ráda jeho styl a ztráta jeho designu je obrovská škoda."

Kristen Attends The Opening Of The Restaurant "Life"

13. února 2010 v 16:18 | *saklin*
Kristen byla včera, 12. února na otevření restaurace "Life" v Los Angeles (Kalifornie), jejichž zisky půjdou na americký Červený kříž na pomoc Haiti.
free image host free image host free image host free image host

trika s Kristen

13. února 2010 v 16:14 | *saklin*
Tyhle trika se mi fakt líběj :)..asi první věc kterou bych si koupila s nějakym hercem a fakt jí nosila :D

free image host free image host

New Moon - Interview with Kristen Stewart

9. února 2010 v 19:16 | *saklin*
Kristen Stewart v tomto rozhovoru hovoří o vyrovnávání se s fanoušky Twilight ságy a o setkání se spisovatelkou Stephenie Meyer. Je to velmi zajímavý rozhovor.

Jak snadné bylo udržet emocionální intenzitu chemie mezi vámi a Robertem Pattinsonem za předpokladu, že jste strávili při tomto filmu spoustu času odděleně?

Kristen: V New Moon bylo jednodužší hrát Bellu, protože jsem si tím prošla i při Twilight. Myslím si že tento film , pokud by nebylo pokračování by byl samostaný, protože příběh dává smysl. Kdybych si to všechno neuvědomovala, tak bych Bellu nemohla hrát... já samozřejmě nevím, jaké to je být zamilovaná do upíra a cítit se doslova fyzicky změněná. Ale je to proto, že popisy v knize jsou tak hluboké a senzorické. Kniha je vyprávěna v první osobě, takže přesně víte jak se Bella po celý čas cítí. Příběh je opravdu intenzivní a to je také to, co jsme vlastně chtěli.

Kristen Stewart: "Bojím se upírů!"

14. listopadu 2009 v 10:50 | s@klin

Jak se hvězda Twilight chrání před krvežíznivými stvůrami...
Přestože Kristen (19) je mega hvězdou upírské ságy Twilight, přiznává, že ona sama má z nadpřirozených krvelačných bytostí obrovský strach! Po celém svém bytě proto rozvěsila paličky česneku, ve snaze vampíry odradit.

"Všichni Kris říkáme, že to uní docela páchne, ale jí je to jedno," prozradila hereččina kamarádka a Kristen k tomu dodala: "Upírů se bojím odjakživa. Měla jsem z nich strach dávno před natáčením Twilight a pokud vím, tak česnek je jediný zaručený odpuzovač."

Kirsten Stewart - nejsem hvězda večírků

13. listopadu 2009 v 6:03 | s@klin
V rozporu s trendem mladých hollywoodských hvězd, Kristen Stewart říká, že nemá ráda divoké večírky, a raději zůstává v noci doma.

Herečka z "Twilight" řekla novinářům: "Jsem nudný typ! Raději zůstanu doma, než abych šla ven. Hodně čtu nebo hraji na kytaru. Na kytaru hraju teď opravdu hodně často."

Hudbu a herectví stranou, slečna Stewartová si ve volných chvílích také rozvíjí svůj repertoár, při své cestě stát se úspěšnou autorkou.

Chci na svém psaní pracovat, protože psaní je dovednost. Psaní je něco, co můžete trénovat. Je to zastrašující! Chci říct, že určitě budu vždy dělat to, co jsem dělala. Taky jsem začala s focením, které pomáhá mému psaní. Fotky pomůžou psaní. Chci psát knihy."

Kristen: 'Nothing About Being A Celebrity Is Desirable'

7. listopadu 2009 v 5:04 | s@klin
Podle Kristen se moc neliší být celebritou od upíra. V novém rozhovoru pro časopis Brackbook řekla Twilight hvězda že postava Roberta Pattinsona, Edward se docela podobá životu ve světle Hollywoodských reflektorů.

"Edward je skutečně velice dobře stavěný ke slávě," řekla Stewart časopisu Blackbook. "Jako upír má smutný a pustý život - stejně jako sláva, je to stejné." Zatímco by miliony dívek vražili za to, aby mohli místo Kristen líbal filmového upíra v podobě Roberta Pattinsona, Kristen řekla, že její reálný život není vše, tak je to v reklamách. "Není to o tom být žádoucí celebrita. Jsem herečka. Je bizardní, jak je tím každý posedlý," říká Stewart. "Nechci být jako hvězda Angelina Jolie."

Chris Weitz o Kirsten Stewart

30. října 2009 v 19:18 | s@klin
Režisér filmu New Moon, Chris Weitz se v jednom rozhovoru rozpovídal o Kristen.
"Kristen patří přesně k těm herečkám, které žijí svou postavou, kterou hrají. Kristen byla stále v kůži Joan Jett - The Runaway (na Comic-Con) a přitom měla zrovna propagovat New Moon. Myslím, že otázky, které jí lidi pokládají, bere hodně vážně a to někdy fanouškům moc nelíbí. Chtějí slyšet něco vtipného a roztomilého, ale ona je prostě velice vážný člověk.
Každému by bylo určitě nepříjemné sedět před 7000 křičícími fanoušky, je to jen otázky toho, jak dobře to skrýváte. Byl jsem překvapen, jak moc jsou Kristen a Robert inteligentní, tím ale nemyslím, že jsem si předtím myslel, že jsou blbí. Ale oni tak moc vnímají postavu, kterou hrají a dlouho přemýšlení, než něco řeknou."

Kristen Stewart - "Nechci být vyzáblá!"

25. října 2009 v 13:18 | s@klin
STAR: Kristen Stewart -
Filmové Belle na postavě nezáleží...
Zatímco Taylor Lautner - filmový patner Kristen Stewart z Nového Měsíce, si na postavě opravdu zakládá, filmová Bella ji neřeší! "Každý den o sobě čtu v novinách. Musela bych se zbláznit, kdybych všechno brala vážně," nechala se slyšet Kristen.

Kvůli roli ve filmu The Runaways, který se odehrává v osmdesátých letech si Kristen letos v létě zkrátila své vlasy a v bulvárních plátcích se psalo, že filmu přizpůsobila i postavu. "Všude psali, že mi narostl zadek," rozhořčeně poznamenala Kristen s tím, že: "Je to nesmysl! Můj zadek je plochý, ale ne velký!"

"Nechápu, že lidi baví rozebírat moji postavu," říká filmová Bella a dodává: "Jdu ven, mám smradlavý tričko a mastný vlasy a lidi říkaj: 'Co se jí stalo? Nemá problémy?' a já přitom prostě jen nechci být ta star, která bude vždycky oblečená a ostříhaná podle tý nejposlednější módy!"

Zatímco Taylor musel kvůli natáčení začít cvičit a omezit sladké, Kristen nic takového nepraktikuje. "Necvičím. Jsem přirozeně hubená," prozradila star a na závěr dodala: "Bojím se, že jednou budu vychrtlá. Podívejte se na mýho bráchu, je opravdu vyzáblej a já mám strach, že budu taky taková!"

Rozhovor s Kirsten :)

25. října 2009 v 12:51 | s@klin
Je ho hvězda, kterou si nikdy ani nepřála být. Kristen Stewart hrávala vždy v nezávislých filmech a v rolích, pro které se rozhodla. Ale pak se stala součástí Twilight, filmové verze upíří ságy od Stephanie Meyer a v loňském roce se přes noc stala hvězdou. Sen každého mladého herce, ale 19tiletá Kristen se spíš potýká s nátlakem který je na ní při Twilight kladen. V rozhovoru bude i něco o její součastné teenagerské komedii Adventureland. Rozhovor se koná v hotelu Four Seasons v Beverly Hills. Kristen je celá v černém, od hlavy až k patě. Má košili, vestu a jeansy. Ze začátku se zdá dost stydlivá, ale minutu po minutě se uvolňuje.

Kirsten v reklamně :)

24. října 2009 v 12:33 | s@klin
Malá Kristen Stewart v reklamě na Porsche.. :P

100 sexy filmových hvězd :)

20. října 2009 v 5:30 | s@klin
Empire Online má seznam 100 sexy filmových hvězd! Kristen Stewart je na 7. místě! Před ní je pouze: 1 Megan Fox, 2 Angelina Jolie, 3 Emma Watson, 4 Scarlett Johanson, 5 Zoe Saldana a 6 Natalie Portman.
Koukněte se na seznam zde.


 
 

Reklama