REKLAMY SEM pokud reklamu napíšete jinám ignoruju a mažu
SONB 01 - přihlaš se ;)

Elizabeth Reaser alias Esme Cullen

27. srpna 2009 v 13:01 | s@klin |  Esme
Elizabeth Reaser
Již od dětství byla Elizabeth rozhodnutá stát se herečkou. Vyrůstala v Milfordu, v zemšdšlském regionu, jako prostřední z tria sester Reaserových. Matka byla v domácnosti, otec pracoval jako právní zástupce, restaurátor i jako učitel, avšak manželství nevydrželo.
Na střední škole si přivydělávala brigádami, mimo jiné i v country clubu.
Vysokou školu začala na Oaklandské univerzitě v Rochester Hills v Michiganu, ale po roce přesídlila na středozápad, aby se mohla lépe rozvíjet. S požehnáním rodičů se přihlásila na prestižní Juilliard School of Drama a byla přijata. Zde získala v roce 1999 titul bakaláře výtvarných umění.


Nejprve se těžce prosazovala, ale pak přišla první adekvání role v každodenním seriálu Guiding Light, kde mohla předvést, co umí. Po tomto představení se začaly objevovat nabídky do televizních filmů i (kino)filmů. Následovalo mnoho vedlejších a podpůrných rolí.
V říjnu 2004 byla v magazínu Interview v anketě "14 To Be" vyhlášena jednou z nejkerativnějších žen. Stalo se jí však také, že v Londýně hrála představení pouze pro 2 diváky.
Když se připravovala na roli v dramatickém seriálu Saved, strávila nějaký čas na pohotovosti, aby zjistila, jak se tamní personál chová.
Mimo jiné je i vegetariánkou. Avšak v současnosti je nejznámější jako matka "vegetariánské" rodiny vampírů z filmu Twilight.
Esme Cullen
Esme se poprvé setkala s Carlislem,když jí bylo asi 16 let.Zlomila si nohu a Carlisle ji ošetřoval.Byl to pro ni velmi silně citový zážitek.Přesto se po měsíci odstěhoval.Její rodiče ji donutili k sňatku z rozumu,ale manželství nebylo šťastné,manžel ji bil.Její rodiče ji,ale radily,aby byla dobrá manželka a držela pusu.O pár let později byl její muž odvolán do války,Esme byla velmi šťastná.Bohužel se o dva roky později vrátil.Esme zjistila,že je těhotná,což pro ni byl důvod útěku.Její dítě,ale krátce po narození zemřelo.Byla na dně,a tak se rozhodla spáchat sebevraždu.Skočila z útesů.Do márnice byla převezena,když ji ještě bilo srdce.V té době pracoval ve stejné nemocnici i Carlisle,který si ji pamatoval,jako mladou,šťastnou a usměvavou dívku.Zalíbila se mu a tak ji proměnil.Esme nebyla vyděšená co se týče upírů,na Carlisle nikdy nezapomněla a zamilovala se do něho.Díky své lásce ke svému dítěti,velmi rychle zapadla do role matky a manželky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama